تبلیغات
انجمن فناوری اطلاعات جوانان کشور - اولین همایش مدیریتICT برگزار می شود

انجمن فناوری اطلاعات جوانان کشور

اولین همایش مدیریتICT برگزار می شود

چهارشنبه 10 آبان 1385

تهران- خبرگزاری كار ایران


اولین همایش ملی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در روزهای 15 و 16 آبان ماه جاری با حضور مدیران و كارشناسان
ICT در محل اجلاس وزارت امورخارجه برگزار می‌‏شود.

دكتر عباس زادگان ، با اظهار امیدواری از این كه با برگزاری همایش فوق مشكلات سیاست‌‏گذاری، اجرایی و پیمانكاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مرتفع شود، خاطرنشان كرد: یافتن مشكلات اصلی فناوری اطلاعات ارتباطات در كشور و راه‌‏های برون رفت از آن از مهم‌‏ترین اهداف این همایش خواهد بود.
رییس شورای علمی همایش مدیریت
ICT ، با اشاره به حمایت‌‏های صورت گرفته از این همایش ، افزود: وزارت ارتباطات و وزارت علوم تحقیقات و فناوری استقبال بسیاری از این همایش كرده و سازمان‌‏های اقتصادی مانند بانك اقتصاد نوین و سازمان گسترش نیز حمایت های مالی و معنوی داشته‌‏اند.
وی ، با تاكید بر این كه این كار بدون اعتبارات دولت انجام می‌‏گیرد، خاطر نشان كرد: امیدواریم برگزاری این همایش در جهت بستر سازی و پروتكل قابل استفاده دستگاه‌‏های اجرایی موثر واقع شود.
دكتر عباس زادگان ، گفت: هر نوع اقدام علمی در جهت فضاسازی فرهنگی می‌‏تواند به تحقق این اهداف كمك كند.
وی ، با بیان این كه دراین همایش 12 مقاله انتخاب شده قرائت می‌‏شود و 8 مقاله نیزدر كارگروه‌‏ها بررسی می‌‏شود، تصریح كرد: از میان 100 مقاله ارسال شده ، 50 مقاله در كتاب همایش به چاپ می‌‏رسید.
وی ، افزود: در مراسم افتتاحیه وزیر ارتباطات ، دبیر شورای‌‏عالی فناوری اطلاعات و دبیر شورای‌‏عالی اطلاع رسانی سخنرانان كلیدی این همایش را تشكیل می‌‏دهند و دانشگاه‌‏ها دولتی و جهاد دانشگاهی نیز از این همایش حمایت كرده‌‏اند.[ چهارشنبه 10 آبان 1385 - 09:11 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| محمود حاجیلی ] [خبر , ] [+]